motylki.png

Motylki to naprawdę grupa wyjątkowa, tu każdy przedszkolak jakiś talent chowa. Do każdej zabawy wielki zapał mamy, ładnie już mówimy, tańczymy, śpiewamy. Dobrze nam w przedszkolu, wszyscy się już znamy i zapas energii ogromny wprost mamy!

MOTYLKI TO GRUPA DZIECI 5,6-LETNICH.Poprzez zabawy będziemy starali się jak najwięcej nauczyć i zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane i po prostu ciekawie spędzać czas.

„Rozwój- Wychowanie –Edukacja” –to tytuł realizowanego w naszej grupie programu wychowania przedszkolnego w tym roku.

„Spotkania z Młodą Filharmonią”- podczas kolejnych spotkań będziemy mieli okazję poznać kolejne zagadnienia muzyczne.

„Cała Polska czyta dzieciom”- rozwijamy nasze zainteresowania czytelnicze. Raz w miesiącu odwiedza nas pani Ola -  bibliotekarka z Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej Nr 5 w Tychach, by zachęcić nas do czytania i częstego odwiedzania biblioteki.

Śląska Sieć Szkół Promujących Zdrowie – będziemy zdobywać wiedzę o tym, jak dbać o zdrowie swoje i innych.

„Zabawy z kolorami -kolorowy świat przedszkolaka” – to tytuł projektu edukacyjnego realizowanego w tym roku w naszej grupie. Celem projektu jest utrwalanie umiejętności rozpoznawania kolorów oraz stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci.

„Nasi Rodzice”-  którzy na co dzień i przy okazji różnorodnych imprez organizowanych w naszym przedszkolu okazują nam zrozumienie i wspomagają w codziennych działaniach dla podniesienia jakości pracy placówki oraz dla dobra wszystkich dzieci. Mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę .

„Motylki przyjacielem przyrody- staramy się być EKO i włączamy się z zbiórkę makulatury i baterii.