W dniu 17 marca br. odbył się III Turniej Hokejowy Tyskich Przedszkolaków organizowany przez Przedszkole nr 5 w Tychach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

Trenerzy naszych małych hokeistów Pan Wojciech Majkowski, Pan Tomasz Kurzawa i Pan Tomasz Cichoń, którzy na co dzień kierują postępami swoich podopiecznych również  dziś mieli okazję obserwować ich sportowy zapał sędziując w hokejowych rozgrywkach.

W Turnieju udział wzięło 69 dzieci z 5 drużyn z tyskich przedszkoli.

Oto Przedszkola biorące udział w III Turnieju Hokejowym Tyskich Przedszkolaków wraz z wynikiem dzisiejszych zmagań: Przedszkole nr 8- I miejsce, Przedszkole Niepubliczne Kubusia Puchatka - II miejsce, Przedszkole nr 5 - III miejsce, Przedszkole nr 10 - IV miejsce oraz Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe  SportArt - V miejsce.

W imieniu organizatorów szystkim małym hokeistom gratulujemy:)

Hokej Hokej Hokej Hokej Hokej
Hokej Hokej Hokej Hokej