BLOKI TEMATYCZNE: „MUZYKA WOKÓŁ NAS”

„CZYM PODRÓŻUJEMY”

„WAKACJE”

To już ostatni miesiąc naszego roku szkolnego 2017/2018. Zanim wybierzemy się na upragnione wakacje poznamy miejsca na mapie Polski i Europy, które warto odwiedzić. Wszystkie podróże przeżywamy dzięki zmysłom o których sobie trochę poopowiadamy. Poznamy środki lokomocji, którymi podróżujemy na co dzień i takie dzięki, którym poruszamy się po lądzie, wodzie i w powietrzu. Poznamy krainy geograficzne Polski: Morze Bałtyckie, Tatry, Beskidy, Mazury. Zapamiętamy o bezpiecznym poruszaniu się oraz o stosownym do miejsca wycieczki ubraniu np. w góry wybieramy się z plecakiem i w odpowiednich butach.

Czerwiec w naszym przedszkolu będzie bogaty w wydarzenia:

02.06.18r. – serdecznie zapraszamy na VIII Rodzinny Rajd Rowerowy, wyjazd spod Przedszkola w kierunku Paprocan o godz. 12.00, po rajdzie zapraszamy do ogrodu przedszkolnego na Festyn Rodzinny.

04.06.18r. – laureaci konkursu plastycznego „Moja Przygoda w Muzeum”- Pszczyna 2018 odbiorą nagrody w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Gratulujemy: Hani, Olkowi i Patrykowi.

05.06.18r. – spotkanie edukacyjne ze Strażą Pożarną

08.06.18r. – wyjazd na boisko GKS-u na Olimpiadę Przedszkolaków

11.06.18r. – zebranie organizacyjne w sprawie wyjazdu dzieci do Zawoi

13.06.18r. – Gumisie zapraszają swoje Mamy i Tatusiów na godz.16.00 z okazji ich święta oraz zakończenie Przedszkola

18.06.18r. – spotkanie z Młodą Filharmonią – „Baletowymi krokami Dziadek do orzechów żegna się z nami”

18.06.18r. – wyjazd do Zawoi

Wszystkim Gumisiom i ich rodzinom dziękujemy za cały rok współpracy.

Życzymy wspaniałych wakacji oraz powodzenia w szkole, pozdrawiamy

p. Małgosia, p. Basia