SERDECZNIE ZAPRASZAMY MOTYLKI
W PODRÓŻ DO ZACZAROWANEJ KRAINY LODU!

 

„Opowieści z Lodowej Krainy” to autorska inscenizacja oparta na motywach jednego                   z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu - „Krainy Lodu”                                i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu".

                    Ta muzyczna opowieść aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa,                                                                                                                                                                                                            z pięknymi piosenkami skomponowanymi specjalnie z myślą o najmłodszych widzach -                              wprowadzi dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników                                                                             i zwierząt przemawiających ludzkim głosem.                                                            To wzruszające, ale i zabawne widowisko, które - pomimo zimowej scenerii -                                          wleje w serca młodego odbiorcy dużo ciepła i radości.       
 
Spektakl odbędzie się 17 listopada /piątek/ o godz. 10.00
Wychodzimy po śniadaniu o 9.30, wracamy na obiad ok.  11.30
Koszt biletu 18 zł
          Wszelkie formalności prosimy załatwić u nauczycielek grupy                           
 do czwartku, 16 listopada.     
                                                                                         
WYCHOWAWCZYNIE  GRUPY