DRODZY RODZICE MOTYLKÓW

Zapraszamy Motylki  na spektakl pt.: „Pchła szachrajka” do Teatru Żelaznego w Katowicach /budynek Dworca PKP/.        

Przedstawienie jest adaptacją jednej z najzabawniejszych bajek, jakie napisał Jan Brzechwa.

„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-­tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie bawią się  fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, pchełka przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się  z najlepszą literaturą dziecięcą…”

Wyjazd pociągiem! w dniu 21 maja /poniedziałek/ o godz. 8:15, przewidywany powrót ok. 11:30.
Śniadanie w tym dniu o godz. 7:30!
Prosimy o załatwienie wszelkich formalności u nauczycielek grupy w terminie do 16 maja /środa/.
Koszt wyjazdu /bilet + przejazd/ 20 zł.

 

WYCHOWAWCZYNIE GRUPY