ZAMIERZENIA NA GRUDZIEŃ 2017 w grupie „Pszczółki”:

„Na złotym dywanie”

Choinko, choinko, świąteczną masz minkę.

Łańcuszek wpleciony w zieloną czuprynkę.

Stanęłaś w pokoju na złotym dywanie

I cień Twój iglasty zatańczył na ścianie.

Usiądę przy Tobie i podam Ci rękę

To nic, że masz trochę kłującą sukienkę.

Grudzień to czas kiedy dzieci wyczekują Mikołaja, a później choinki i pierwszej gwiazdki.

Ważne wydarzenia w grupie PSZCZÓŁKI:

04.12. - Spotkanie z Młodą Filharmonią „Klarnet a akordeonem w duecie oprowadzą po ósemkowym świecie”.

04.12. - konsultacje indywidualne dla rodziców od godz. 15.00 do 16.00.

06.12. – wizyta Mikołaja. Z niecierpliwością będziemy wyczekiwać na jego przyjście.

12.12. - spotkanie z udziałem zaproszonego górnika w izbie tradycji naszego przedszkola.

12.12. – dyżur psychologa z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w godzinach od 13.45 do 15.45.

12.12. - serdecznie zapraszam do naszej sali na zajęcie otwarte popołudniowe dla rodziców pt. „Ozdoby bożonarodzeniowe” o godz. 15.30.

13.12. teatrzyk w przedszkolu pt. „Strach ma wielkie oczy”.

18.12.-22.12 kiermasz świąteczny.

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończy się wspólną wigilią, która odbędzie się 20 grudnia. ( w tym dniu przychodzimy odświętnie ubrani).

GORĄCO ZACHĘCAM DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ GÓRA GROSZA.

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Rodzinom Pszczółek Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok.

p. Sabina.