ZAMIERZENIA NA STYCZEŃ 2018 w grupie „Pszczółki”:
                                                         "Styczeń" - Ficowski Jerzy
                                                        Nowy Rok zawitał wreszcie, stary sobie poszedł.
                                                              Co tam rośnie w mrozach stycznia? Dzień rośnie po trosze!
                                                              Wróbelkowi serce rośnie, że wiosny doczeka,
                                                              chociaż jeszcze droga do niej mroźna i daleka.
                                                              Rosną w styczniu zaspy śniegu, że wóz w nich ugrzęźnie,
                                                              a na szybach rosną srebrne liście i gałęzie.
                                                            Więc na inne pory roku nie patrzy zazdrośnie
                                                            mroźny styczeń: bo w nim także mnóstwo rzeczy rośnie!

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla przedszkolaków. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Wspaniały bal karnawałowy w naszym przedszkolu już w przygotowaniach. Bliższe informacje ukażą się wkrótce...

(planowany termin balu – poniedziałek 22.01.2018 r.)

O miłości do rodziców można mówić godzinami – to oni nauczyli nas patrzeć na świat, pokazali, co jest dobre, a co złe, mówili, komu wierzyć, a czego się w życiu wystrzegać. I o tym będziemy rozmawiać w tym miesiącu – o rodzinie, jaka jest dla nas ważna. Przy tej okazji pamiętać będziemy również o tym, że w tym miesiącu przypada Dzień Babci i Dziadka. Na ten dzień pszczółki przygotują miłą niespodziankę dla naszych specjalnych gości.

W związku z tym, bardzo proszę o przyniesienie dwóch płyt CD do dnia 10.01.2018r.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się w dniu 25.01.2018r.(czwartek) o godz.10.30.

A ponadto w styczniu:

wybierzemymy się na spacer do "Żywej Szopki", która znajduje się u Franciszkanów przy ul. Paprocańskiej 57 w Tychach.

• 29 stycznia- 11 luty Ferie zimowe:)

p. Sabina.