Drodzy rodzice!

 

            Dnia 14.05.2018 r.  (Poniedziałek)– czeka nas wycieczka autokarowa do Krainy Kreatywności „AKUKU”   w Mikołowie. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w panelu edukacyjnym „Poznaj piękno drzewa”, które ma na celu zapoznanie z budową oraz znaczeniem drzew, pobudzeniem zainteresowań postaw proekologicznych. Ponadto dzieci zapoznają się ze zwierzętami hodowlanymi podczas wycieczki po „Rogatym Ranczu” oraz zaczerpną zabaw ruchowych na ekologicznym placu zabaw.

 

  • Wyjazd o godzinie 9.15 , przyjazd około godziny 13.00. W tym dniu śniadanie będzie podane o godzinie 8.30 a obiad około godziny 13.00. 

  • Prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w odpowiedni, wygodny strój, mały plecak, w którym znajdzie się mała butelka wody mineralnej oraz drobna przekąska.

 

  • W przypadku występowania u dziecka dolegliwości związanych z jazdą autokarem, prosimy rodziców o zabezpieczenie dziecka odpowiednimi lekami.

Bardzo prosimy o załatwienie wszelkich formalności u pań nauczycielek z grupy do 11.05.2018 r.

Wychowawczynie