„ Lato idzie - jest tuż, tuż i wakacje blisko już!"

Przed nami już ostatni miesiąc pobytu w przedszkolu. Zbliżają się długo oczekiwane wakacje.  Zanim jednak wyruszymy:

- Posłuchamy muzyki klasycznej oraz tej wokół nas – różnych dźwięków, odgłosów przyrody…, będziemy tworzyć własną muzykę.

- Omówimy różne środki lokomocji, porozmawiamy o tym ,czym podróżujemy obecnie, jak podróżowano dawniej.

- Poszukamy oznak zbliżającego się lata w ogrodzie przedszkolnym oraz podczas spacerów. Określimy charakterystyczne cechy lata.

- Przypomnimy sobie o bezpiecznym zachowaniu w czasie wakacji!  Okres lata, poza radością relaksu niesie ze sobą pewne zagrożenia, o których będziemy rozmawiać. Udzielimy dzieciom wakacyjnych rad związanych z bezpiecznym pobytem nad wodą, w lesie oraz na placu zabaw. Zwrócimy uwagę na zakaz kąpieli bez wiedzy dorosłych.

TO WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

05.06.2018 r. (wtorek) spotkanie edukacyjne ze Strażą Pożarną godzina 10:00

07.06.2018 r. (czwartek) po śniadaniu wyście do biblioteki – Filia nr 5

11.06.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie rodziców  w sprawie wyjazdu na mini Zielone Przedszkole.

15.06.2018 r. (piątek) uroczystość zakończenia roku szkolnego, pożegnania przyszłych uczniów

18.06.2018 r. (poniedziałek) ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z Młodą Filharmonią „Baletowymi krokami Dziadek do orzechów żegna się z nami”.

A potem jedziemy na wakacje

RODZICOM NASZYCH WYCHOWANKÓW DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ,
WSZYSTKIM PRZYSZŁYM UCZNIOM
ŻYCZYMY
SAMYCH SUKCESÓW  NA KOLEJNYM ETAPIE EDUKACYJNYM!!!

zaproszeniesmerfy