Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...
Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej... 

Motylki to naprawdę grupa wyjątkowa, tu każdy przedszkolak jakiś talent chowa. Do każdej zabawy wielki zapał mamy, ładnie już mówimy, tańczymy, śpiewamy. Dobrze nam w przedszkolu, wszyscy się już znamy i zapas energii ogromny wprost mamy!

MOTYLKI TO GRUPA DZIECI 5,6-LETNICH.Poprzez zabawy będziemy starali się jak najwięcej nauczyć i zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane i po prostu ciekawie spędzać czas.

„Rozwój- Wychowanie –Edukacja” –to tytuł realizowanego w naszej grupie programu wychowania przedszkolnego w tym roku.

„Spotkania z Młodą Filharmonią”- podczas kolejnych spotkań będziemy mieli okazję poznać kolejne zagadnienia muzyczne.

„Cała Polska czyta dzieciom”- rozwijamy nasze zainteresowania czytelnicze. Raz w miesiącu odwiedza nas pani Ola -  bibliotekarka z Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej Nr 5 w Tychach, by zachęcić nas do czytania i częstego odwiedzania biblioteki. 

Śląska Sieć Szkół Promujących Zdrowie – będziemy zdobywać wiedzę o tym, jak dbać o zdrowie swoje i innych.

„Zabawy z kolorami -kolorowy świat przedszkolaka” – to tytuł projektu edukacyjnego realizowanego w tym roku w naszej grupie. Celem projektu jest utrwalanie umiejętności rozpoznawania kolorów oraz stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci.

„Nasi Rodzice”-  którzy na co dzień i przy okazji różnorodnych imprez organizowanych w naszym przedszkolu okazują nam zrozumienie i wspomagają w codziennych działaniach dla podniesienia jakości pracy placówki oraz dla dobra wszystkich dzieci. Mamy nadzieję na dalszą udaną współpracę .

„Motylki przyjacielem przyrody- staramy się być EKO i włączamy się z zbiórkę makulatury i baterii.