kubusie.png

"Kubuś Puchatek to fajny miś
Każdy go lubi nie od dziś.
Ma duży brzuszek i dziarską minkę,
Chętnie go schowam pod swą pierzynkę."

Kubuś Puchatek ma swoich przyjaciół,wśród nich 14 dziewczynek i 11 chłopców.

Kubusie Puchatki to grupa wyjątkowa tu każdy przedszkolak jakiś talent chowa. Do każdej zabawy wielki zapał mamy, ładnie już mówimy, tańczymy, śpiewamy. Dobrze nam w przedszkolu, wszyscy się już prawie znamy, nowych kolegów i koleżanki serdecznie witamy, bo zapas energii ogromny wprost mamy!

Kubusie Puchatki TO GRUPA DZIECI 4,5 -LETNICH.Poprzez zabawy będziemy starali się jak najwięcej nauczyć i zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane i po prostu ciekawie spędzać czas.

Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.