Witamy Was Kochane Kubusie

 

Na dzisiejszy dzień przygotowałyśmy dla Was piosenkę pt ;,Maszeruje wiosna”. Zapraszam wszystkich do jej wysłuchania, a kto będzie chętny niech nauczy się jej na pamięć. Ci, którzy chodzili przed przerwą do przedszkola to już ją znają ale to nie szkodzi bo ją sobie przypomną.

https://www.youtube.com/watch?v=4vx2vNXEyIk

Pani Basia – Wasza katechetka przygotowała dla was zestaw piosenek. Pani Ala z rytmiki również ma dla Was ciekawe propozycje zajęć, które wyślę w mailu do wszystkich.

Kochani, pamiętajcie o ruchu, grach planszowych, nie spędzajcie całego czasu przy komputerze czy telewizorze.

                                                                       Trzymajcie się zdrowo                                                                                         Wasze Wychowawczynie.

 
Drodzy Rodzice, wychodzimy z propozycją odbioru kart pracy dzieci z przedszkola. Zachęcamy do ich odbioru w poniedziałek 30 marca między godziną 16.00 a 17.00. Dla zachowania ostrożności książki zostaną wystawione w kartonie przed głównym wejściem. Karty są podpisane, dla każdego dziecka zabieramy dwie książki (część 3 i 4).
Myślimy, że będzie to ułatwienie dla Państwa, zwłaszcza dla osób, które nie mają dostępu do drukarek.