Witamy Was Kochane Kubusie!

Rozpoczął się nowy miesiąc - kwiecień. Słońce za oknem tak pięknie świeci, że chwilami zapominam o tym, co się dzieje na świecie. A my kontynuujemy temat ekologiczny. Na początek posłuchajcie piosenki, która mówi jak wiele od was zależy pomimo tego, że macie niewiele lat.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pRNtFXew_VE

 

Kochani pomyślcie czy wszystkie wykorzystane przedmioty trzeba od razu wyrzucać do śmieci. Czasami warto zastanowić się, czy nie można byłoby ich ponownie do czegoś użyć. Na przykład przeczytane gazety. Zachęcamy Was do zabaw z wykorzystaniem gazet, jak np.: delikatne unoszenie i opuszczanie, zwijanie w rulon - tworzenie lunety, składanie wachlarzy, czapek, statków, robienia kul. Udanej zabawy.

 

                                                                                               Do jutra

                                                                     Wasze Wychowawczynie