Witamy Kochane Kubusie !

     Kochani, już za kilka dni święta Wielkiej Nocy i chociaż sytuacja jest trudna musimy się do tych święt przygotować. Nie mamy możliwości aby wspólnie na ten temat porozmawiać, dlatego przygotowałyśmy dla was piosenkę, która przybliży Wam tematykę Świąt Wielkanocnych:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cNT7haqYeqw

 

Mamy też dla was propozycję aby samemu wyhodować rzeżuchę i nieco uprzyjemnić te Święta a jak to zrobić wyjaśni krótki filmik:

 

https://www.youtube.com/watch?v=WqUG3DAtC34

 

       Obecna sytuacja, kiedy musimy pozostać w domu jest trudna dla dorosłych, ale również dla dzieci, które nie mogą np. chodzić do przedszkola. Trudno jest im zrozumieć, dlaczego tak jest. Udostępniamy Państwu bajeczkę o koronawirusie, która w przystępny dzieciom sposób tłumaczy zaistniałą sytuację.

 

Zachęcamy do skorzystania w rozmowie z dziećmi:

 

file:///D:/pobrane%20z%20internetu/piotr/koronawirus%20(2).pdf

 

                                                                           Pani Basia i Pani Ula