Dnia 29.11.2019 r. Przedszkole nr 5 otrzymało Certyfikat ŚLĄSKIEJ SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE. Certyfikat wręczył konsultant METiS-u Pan Tomasz Wojtasik w obecności II Zastępcy Prezydenta ds. Gospodarki Przestrzennej Pana Igora Śmietańskiego, Pani Anny Chorąży Inspektora MCO, emerytowanego wizytatora Kuratorium Oświaty Pani Krystyny Linkiewicz, aspiranta Mariusza Bodzęty - dzielnicowego, Pani Aleksandry Słomczyńskiej bibliotekarki z Filii nr 5, Przedstawicieli Rady Rodziców: Pana Ryszarda Gołby oraz Pani Magdaleny Gozdowskiej, trenerów Pana Wojciecha Majkowskiego i Pana Dariusza Kocoń, Pani dyrektor Katarzyny Bienia-Marczykiewicz dyrektor Przedszkola nr 18, Pana Mirosława Kurbiel wicedyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 im. M. Kopernika, Pani Aleksandry Opala lekarza oraz stomatologa Pana Szczepana Stręk. Uroczystość uświetniły występy dzieci, rodziców oraz pracowników. Po części oficjalnej wszyscy goście udali się na degustację zdrowych potraw.

certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat
certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat
certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat
certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat
certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat
certyfikat certyfikat