W czwartek 20.02.2020 r. na Stadionie Zimowym w Tychach odbył się VII Rodzinny Turniej Hokejowy zorganizowany przez Przedszkole nr 5. Pod czujnym okiem trenerów: Tomasza Kurzawy, Beniamina Sławińskiego, Tomasza Cichonia i Wojciecha Maja 22 osobowa hokejowa drużyna z naszego przedszkola rozpoczęła zmagania z równie liczną ekipą złożoną z rodziców, dziadków i rodzeństwa małych zawodników. Na tafli dało się zauważyć dyrektor Przedszkola nr 5 Panią Beatę Czerwińską dzielnie wspierającą drużynę rodziców.

Podczas turnieju grupa zaawansowana rozgrywała mecze, a grupa początkująca rywalizowała w hokejowych zabawach. Za wspaniałą postawę i zaangażowanie w sportową rywalizację wszyscy uczestnicy otrzymali medale i nagrody. Wśród wiernych kibiców znalazła się Pani Anna Chorąży – inspektor Miejskiego Centrum Oświaty oraz Krzysztof Majkowski – trener drużyny hokejowej GKS Tychy.

Mecz rodzinny był przede wszystkim wspaniałą zabawą, a dla małych zawodników treningiem przed VII Międzyprzedszkolnym Turniejem Hokejowym, który Przedszkole nr 5 i MOSiR Tychy organizują 5 marca na Stadionie Zimowym w Tychach.

hokej hokej hokej hokej hokej
hokej hokej hokej hokej hokej
hokej hokej hokej hokej hokej
hokej hokej hokej hokej hokej
hokej hokej